Головна » Блог » Як зациклитися на корисних речах

Блог

Як зациклитися на корисних речах

Для більшості з нас “зациклитися” рівносильно “взяти дурне в голову”, бо чомусь розумне в голові застрягає досить рідко. А от дурне настільки глибоко пускає коріння, що ні їсти, ні спати спокійно не дає.  Але достатньо замінити “дурне” на “корисне” і вийде така потужна сила, що можна гори звернути.

Розповім, як я вбив собі в голову всілякі дурниці й задумався… Незначні, на перший погляд, події змусили мене по вуха зануритися в тему й оторопіти від кількості можливостей, що відкриваються нам від зациклення на корисних речах.

22:22

Колись ввечері глянув на годинник — 22:22. Прикольно, подумав, чотири двійки. Потім абсолютно випадково знову наткнувся на цю ж комбінацію і мене зачепило. Я взяв собі в голову, що як тільки подивлюся на годинник — там буде 22:22. І почалося: вже, напевно, років три я ввечері дивлюся на годинник і посміхаюся. Ну як так відбувається, що практично кожен день мені хочеться перевірити час саме в цю хвилину?

“Капітанка”

Розробляв для мультфільму героя з “капітанкою” на голові (та, що з якорем у капітана судна). Але створити з нуля якісного персонажа — копіткий і тривалий процес. Я його років три робив — паралельно і навчався і працював. Уявляєте, як ця “капітанка” влізла мені в голову? Пам’ятаю кожну лінію. А тепер питання: ви часто зустрічаєте на вулиці цей головний убір? В мене очі на лоба лізли, коли я став через день зустрічати диваків з “капітанками” на голові. Мене не настільки цікавило, де вони їх надибали, бо навряд чи це були капітани, а як те, чому вони мені являються.

Біплан

Читав книгу Річарда Баха “Біплан”. Дуже сподобалось. Настільки перейнявся атмосферою польотів, що відчував на собі пориви вітру і запахи моторного мастила. Їду влітку в маршрутці (події в книзі саме влітку і відбуваються), читаю. І тут, прямо за вікном рекламний щит із біпланом. Знову запитання — наскільки часто ми бачимо біплани у своєму житті?

200 гривень

Коли ми почали займатися своїм бізнесом, частенько бували часи повного безгрошів’я. От в один із таких моментів мені нічого не залишалося, як уявляти собі клієнтів, що приносять нам гроші. Сподіватися на чиюсь допомогу було безглуздо — всі можливі й неможливі варіанти вже були використані. Лишалося тільки візуалізувати (питанням візуалізації ми ще займемося в наступних статтях). І я вимальовував у голові купюри, номіналом у двісті гривень — п’ятисотки мені на той час уявити було тяжко, тож я обмежився двохсотками. Ходив собі і мріяв потихеньку, аж поки ті мрії не переросли в доброякісне зациклення. Грошей ставало все менше, проте Леся Українка почала мені все частіше снитися. І тут зненацька “Тру-ла-ла”!!! Приходить до нас клієнт із великим замовленням і пачкою… новеньких двохсоток (мабуть, щойно з банку). Як зараз пам’ятаю те віяло з купюр, що розкрилися переді мною.

Безмежні можливості

Якщо копнути глибше і зациклення поставити собі на службу — перевернути гори здасться дрібницею. Є тільки один важливий момент: зациклення повинне бути доброякісним, тобто таким, що не заважає вашій основній діяльності та не порушує ваш спокій. Так-так, обережніше з цим! Зациклюйтесь собі на здоров’я тільки без фанатизму. Головне — потихеньку, але регулярно!

Візьміть собі в голову якесь корисне твердження і носіться з ним до тих пір, поки воно не почне мирно жити поряд з іншими думками. Принцип дії даної методики чудово передає вислів — “набрехав, що аж сам повірив”. Ваше твердження лише тоді принесе вам плоди, коли ви повірите в його здійснення. Емоційно (але обережно) розповідайте друзям про свої неймовірні плани, радійте в душі, переконуйте всіх, а головне самого себе, що бажання ваше здійсниться. І результат не за горами.

Зацикліться на тому, що ви зможете зробити, що ви будете мати — це важливо!

Почніть з малого — спробуйте силу на смак, потренуйтеся на дрібницях.

Предмет вашого бажання має постійно крутитися в голові, як кінофільм. Ми чекали на поповнення в сім’ї і нас у прямому сенсі переслідували вагітні матусі. Зараз синові 7 років — і круглі животики кудись поділися. Я колись мріяв про автомобіль “Ягуар”, просто марив ним. Результат — зустрічав цю марку щодня, практично відразу ж, як виходив на вулицю. Зараз бажання змінилися, тож і “ягуарів” майже не бачу. А якби продовжував практикувати й далі? Що ж… трапляється і таке — потрібно постійно коригувати свої мрії, бо досить часто вони виявляються не нашими, тобто не тими, що народжуються в серці.

Відчуваєте, де криється таємниця?
Те, що міцно засіло у вас в голові — матеріалізується в реальність. Використовуйте цю силу по максимуму. Для початку потренуйтеся на маршрутках, як приклад. Візьміть собі в голову, що ви приходите на зупинку і відразу ж приїжджає “карета”, ви на зупинку — приїжджає маршрутка, зупинка — маршрутка, зупинка — маршрутка. От спробуйте! Пройде всього лише п’ять днів і ви не повірите своїм очам.

Достатньо, щоб спрацювала всього лише одна дрібниця і все! Ви повірите! Ви будете використовувати зациклення в корисних речах.

А я вірю — все у вас вийде, а якщо не вийде — спробуйте ще раз. Можливо минулого разу ідея була не ваша, а якщо ваша — то не дуже глибоко засіла в голові, без емоцій, не закріпилася. Ви переконували себе мізками, а потрібно душею, потрібно відчути, повірити!

Успіхів!
Робіть життя яскравішим — за вас цього робити ніхто не буде! (Може не дуже радісно сказав, проте правдиво:).

Поділитися:
Підписатися
Повідомляти про це
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x