Головна » Блог » Як адаптуватися до перепадів настрою

Блог

Як адаптуватися до перепадів настрою

Досить часто, щойно відкриєш очі, вже відчуваєш дивну тяжкість, небажання що-небудь робити і втому. Закрадається підступне почуття — день не вдався. Але ж він ще й не починався. Або ж навпаки — задоволена усмішка випереджає повіки. Миле сонне обличчя — що може бути приємніше. Люди на вулиці радісні, справи йдуть легко; не життя, а казка, успіх не за горами.

Природа має свій ритм і свій настрій.

Кожен день унікальний і щоранку нове життя. І ми це відчуваємо. Всі примхи природи передаються нам. Прокидаючись, ми відчуваємо її подих. Як результат — день на день не схожі. Безпричинну радість змінює недоречний смуток, творчий підйом перетворюється в затяжну бездіяльну кризу. Ми всі помічаємо ці перепади. Винятки бувають тільки двох видів: 1) ви абсолютно щасливі; 2) ви — еталон нещастя. В обох випадках переплутати понеділок з п’ятницею — звичайний порядок речей.

Наше головне завдання — зловити хвилю, всі злети та підйоми поставити собі на службу. Вони не повинні нам заважати йти до успіху.

1. Перший шлях — адаптація.

Якщо ви відчуваєте, що встали не з тієї ноги, все злить і дратує: маршрутка не їде, погода мерзенна, начальник — втілення зла, що піднявся з дна світів — ЗУПИНІТЬСЯ. Просто зупиніться, вдихніть-видихніть і на хвилинку замисліться — воно вам треба?
Нервове ставлення до навколишнього світу в першу чергу відбивається на вас самих і неприємності будуть липнути одна за одною. Злість зранку — крок у невідоме! Із власного досвіду знаю — якщо вчасно не зупинити душевний потік негативу — до вечора може трапитися біда.
Але не було ще такого дощу, який не припинився. Якими грізними не здавалися б хмари, над ними все одно світить сонце. Подивіться знімки нашої планети з космосу: хмари являють собою лише тонесенький шар. Не було ще такої зими, яка не закінчилася б (виняток — ви корінний ескімос і Арктика ваш рідний дім).
І всі неприємності рано чи пізно вичерпаються, розчиняться. Природа, як і наш настрій, безустанно змінюється, хочемо ми цього чи ні. Давайте ж використовувати її в корисних цілях.

Якщо відкривши очі, відчуваєте, що день не ваш — не зліться, спробуйте прожити його тихо й миролюбно. По можливості зменште активність та навантаження; не плануйте сьогодні складних і відповідальних справ; ні в якому разі не піддавайтесь агресії — це снігова лавина з неймовірною швидкістю. Бо не встигнеш комусь нагрубити, як тебе за півдня облає п’ятнадцять чоловік та ще й улюблений кіт напаскудить у черевики.
У такі дні намагайтеся обходити начальство десятою дорогою, в крайньому разі купіть у бабусь біля метро плащ-невидимку (вони безперечно ними користуються, бо торгують в заборонених місцях, а представники правоохоронних органів проходять повз і не помічають).

Послухайте улюблену музику, почитайте захоплюючу книгу, зробіть щось приємне для себе коханого. Головне не ласувати алкоголем та не практикуватися в обжерливості — від таких методів неприємності нікуди не зникнуть, а лише перекочують на наступний день, а може і на все життя.

Якщо ж день видався чудовий — використовуйте його по-максимуму! Саме час зробити складні завдання, котрі раніше були відкладені, або ж зателефонувати проблемним клієнтам. Іншими словами — візьміться за ті справи, які вам не вдавалося вирішити у проблемні дні.

2. Другий шлях — адаптація + мотивація.

Адаптуватися до перепадів настрою успішним людям допомагає ще й потужна мотивація. Вони не пливуть за течією. Справи йдуть погано — нічого страшного, є інші методи. У мотивованих людей цілий арсенал інструментів для боротьби з непередбачуваним негативом:

  • книги, що надихають;
  • сильна музика;
  • аудіокниги;
  • список мотиваційних сайтів;
  • і велика кількість позитивних людей навколо.

Надихайтеся!
Творіть!
І нехай перепади настрою не завадять вашому успіху!

 

Поділитися:
Підписатися
Повідомляти про це
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x