Головна » Блог » Проблеми як причини для старту

Блог

Проблеми як причини для старту

Ні одна подія в нашому житті не відбувається просто так. Вірніше події, якими б вони не були, добрими чи поганими, трапляються з нами протягом усього життя, але як ми їх сприймемо — залежить від нас. Один і той самий випадок може бути і проблемою й унікальною можливістю водночас. Все залежить від того, з якого боку поглянути.

Якщо спостерігати за сценою з партеру, то отримаєш максимум задоволення. Якщо ж ти будеш переглядати ту ж виставу на тій же сцені, але з найвіддаленішої точки балкона, та ще й із-за колони, то звісно задоволення буде таке собі. В цій ситуації ти зіткнувся з проблемою — у тебе недостатньо грошей на квиток в партері. Не досить приємно. Але якщо не засмучуватися, а подивитися на цю проблему, як на поштовх до дії, то наступної вистави ти зможеш сидіти в першому ряду партеру.

Якщо поміркувати, то кожна дія починається з думки, думки об’єднуються в ідею, а з ідеї вже складається конкретний план, з чого починати втілення ідеї. І ось тут ключове слово “починати”. Багато хто наважується розпочати, менша кількість продовжує, а досягають висот лиш одиниці.

Мабуть, в цих істинах для тебе немає нічого нового, але, сподіваюся, ти вже помітив кумедний та незвичний підхід до звичних питань у моїх дописах. Тож спробую зайти з іншого боку й цього разу: майже всі досягнення у світі та кожен великий бізнес починався не з ідеї, а з проблеми. Хтось натрапив на певні труднощі і почав сушити голову, як їх вирішити. Більш того — не просто вирішити й забути, а зробити так, щоб ці труднощі не спіткали інших. Іншими словами, знаходився ентузіаст, котрий захотів раз і назавжди покласти край певній проблемі.

Потерпали від холоду — навчилися шити одяг й видобувати вогонь, били лоби в темноті — винайшли лампочку, втомилися рахувати — розробили обчислювальну техніку. Всі ці люди могли б змиритися із труднощами і продовжили б тихенько з ними боротися. Але вони подивилися на ситуацію під іншим кутом і трансформували труднощі в причини для старту.

То ж поглянь на проблему під іншим кутом.
Можливо, це поштовх до дії або ж прихована ідея!

Поділитися:
Підписатися
Повідомляти про це
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x