Головна » Блог » Де знайти час?

Блог

Де знайти час?

Аби знайти золоті хвилини часу, котрого так не вистачає кожному з нас, перегляньмо наш день від пробудження і аж до сну. Можливо, десь і лежить собі той час, присипаний віковим шаром пилу.

1. Ранок

Не будемо зараз розбирати тих птахів — сов, жайворонків та інших пернатих.  Тут не курник і хто коли відкриває очі, то вже його особиста справа. Якщо я вінценосний мухоїд, то о якій годині мені ліпше прокидатися? Тут багато що залежить від фізіології організму. Якщо вас піднімуть о пів на шосту ранку і єдиним вашим бажанням буде лягти й більше ніколи не бачити цього страшного світу, то краще подібне не практикувати. Користі вам з того не буде. Ліпше, звичайно ж, відіспатися. Без фанатизму, панове, без фанатизму.

Але якщо ви твердо вирішили знайти час, то ранок може вам неабияк допомогти. Причини у всіх різні: комусь для досягнення успіху не вистачає в добі однієї години, а комусь потрібно просто посидіти в тиші, аби зібратися з думками. Особисто я прокидаюся в шість годин. Не можу сказати, що це дуже просто і легко, але саме ранкові години перед роботою приносять чималу користь. Мозок ще свіжий, чистий і продуктивний. Найскладнішу і розумову роботу я залишаю на ранок. Прокинутися лише на одну годину раніше, а скільки користі — і час знайшовся і купу справ зроблено! Поміркуйте над цим!

2. Дорога на роботу

У мене дорога в один бік займає годину, в середньому. Я за рік перечитав стільки книг, скільки не прочитав від моменту, як навчився читати і до тієї миті, коли почав їздити на роботу. Встановив текстовий редактор — пишу книги прямо в метро.

Перетворіть смартфони та планшети на корисний інструмент. Складати кульки не варіант, зовсім. Показники рівня в іграх прямо пропорційні рівню деградації та кількістю розтриньканого часу. А як же успіх? Омріяне життя? Книги, толкові відео, якщо за кермом — аудіокниги (тільки зробіть тихіше, неприємності нам ні до чого), — саме на ці речі варто витрачати дорогоцінні хвилини. А кульки будете складати на Мальдівах і в купальнику за дві тисячі ує.

3. Кава-брейки & Перекури

Робити перерви в роботі — дуже корисне заняття. Але навіщо ж роботу перетворювати на вихідний день, а обов’язки — на проміжки між чаюванням? На самому початку, коли у вас немає ні часу, ні можливостей, ні нормального доходу, затяжні “кава-брейки” рубають під корінь вашу самодисципліну та добряче підгодовують лінь. Звичка подовгу чаювати переходить з роботи до вас додому і від цього, в першу чергу, страждаєте ви ж самі.

4. Соцмережі

Дану тему ми розглянемо в наступній статті “Соціальні мережі — біда чи благо”. Додам лише одне — скоротіть марне зависання в мережі і ви побачите, наскільки збільшиться часу на себе улюбленого. Виправдання може бути тільки одне — ваша робота пов’язана із соцмережами.

5. Планування

Намагайтеся з розумом підходити до робочого процесу. Якщо щось не йде — залиште, не витрачайте час, пізніше повернетеся до цієї задачі. Якщо бачите, що завдання легке — виконайте його в першу чергу. Я завжди застосовую методику “Дірки від сиру“: склавши список завдань на день, я знаходжу ті, котрі не займуть багато часу та зусиль і виконую їх в першу чергу.  У списку з’являються закреслені пункти. Повірте — це дуже прискорює роботу та поліпшує настрій. Ти відразу бачиш, як порідшав твій список і завдань стало менше. Даний спосіб справляє позитивний вплив і на психіку і на час, адже ти не застрягаєш на складних завданнях.

І ще одне. Ви зараз що робите? Читаєте мою статтю. Я шалено вам вдячний. Мої ви хороші!
Але сказати я хочу про таке: давайте пильно подивимося правді в очі. Як не крути, але ви все одно будете заходити в інтернет — соцмережі, кульки не складені, свинки на фермі не годовані… Прив’яжи вам руки до ніг — ви все одно будете зубами хапати мишку, носом товкти клавіатуру, але свинок голодними не залишите.
Тож коли у вас є час на ці дурниці, чи не ліпше його витратити на розвиток та самовдосконалення, котрі так знадобляться на шляху до успіху? Без шкоди для роботи, звичайно ж, в рахунок перерви — відволіктися, перевести увагу на щось корисне.

6. Мобільний телефон

“Ти поїв? Я ні… На вулицю коли? А… Так… Звичайно… І я… Подивимося… А що? Мені нууууууууууудно” (тут бажано якомога довше протягнути букву “у”, щоб співрозмовник заснув від нудьги). “Чим би зайнятися таким… Якась погода незрозуміла… Ха, я теж дивився. Так прикольно…. Мені нууууууууууудно”.

Друзі, давайте будемо боротися з цією маячнею. Завдання телефона — робити свого власника мобільним, а не базікою. Налаштуйте лічильник розмов і подивіться ввечері результат. Чи не забагато порожнечі? А хочеться бути успішним і багатим. Питання тільки одне — де ви візьмете на все це час, якщо цілодобово будете лялякати по телефону?

7. Дорога з роботи

Дивіться пункт 2. Дорога на роботу. Єдина порада — ввечері можна почитати (або ж послухати) щось легке, можна навіть не дуже розумне; голівонька і так втомилася за день — стільки свиней нагодовано, скільки кульок складено квадратиком, чи вам більше до смаку в лінію?

8. Вечір

У більшості вечір асоціюється з телевізором. Це лихо ми розглянули в статті “Дідько телевізор і втрачений час“. Я вже понад п’ять років його не дивлюся. Зовсім. “Який бідний та нещасний”, — може хтось подумати. Навпаки — життя потихеньку налагоджується. Вечорами з’явився час. Та й не страждаю від новинних депресій і того бруду, що рікою ллється з екрана.
Використовуйте вечір максимально! Не прилипайте до вікна в нікуди.

Читайте,
Розвивайтеся,
Навчайтеся,
Надихайтеся)

І якомога більше вам часу на шляху до успіху!

 

Поділитися:
Підписатися
Повідомляти про це
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x