Головна » Блог » 5 хвилин і ви на позитиві! Експрес-мотивація!

Блог

5 хвилин і ви на позитиві! Експрес-мотивація!

Експрес-метод мотивації дуже ефективний при хронічному депресивному стані. Застосовуйте його в тих випадках, коли нормальні засоби вже не допомагають і ні про які книжки, фільми, медитації не може бути й мови. На допомогу прийде спосіб ненормальний. Я б назвав цей метод “Першою мотиваційною допомогою“, бо він допомагає вирвати “потерпілого” (тобто себе коханого) із пазурів затяжної депресії.

Отже, розпочнемо!

1) Не зважаючи на те, що все остогидло і нічого не хочеться, включіть все-таки музику, від якої вам раніше хотілося жити. Якщо такої не пригадаєте — дайте запит “епічна музика” у світову павутину і будуть вам варіанти. Любити цей жанр не обов’язково, але він максимально підходить для нашого випадку. Просто ввімкніть голосніше і все — нехай грає. Не забувайте тільки про сусідів, раптом вони теж в депресії. Тоді ви маєте всі шанси провалити наше мотиваційне заняття.  Якщо їх розлютити, то може розпочатися зовсім інше заняття з відпрацювання злості на галасливих сусідах.

2) Тепер з’ясуйте, що вас дратує сильніше за все. Я розумію, що дратує все, але спробуйте знайти ті причини, які не дають вам спокою на цей час. Зазвичай їх дві-три, не більше: згадайте, з чого все почалося, а потім відтворіть в пам’яті ту краплю, котра виявилася останньою в чаші терпіння.

А зараз ви зрозумієте навіщо нам знадобилася сильна епічна музика.  У найближчі 5-10 хвилин вам випаде нагода побувати в ролі вершителя своєї долі. Якщо сподобається — можете залишатися ним назавжди.

Незалежно від сили уяви, спробуйте уявити перед собою всі ті речі, які ви хотіли б назавжди прибрати зі свого життя. Не важливо як і в якому вигляді ви це зробите. Виходить промальовувати чітко і ясно — відмінно; не можете сформувати нічого, крім імені (якщо це людина) або назви (якщо якийсь предмет чи подія) — теж супер.

3) Тепер беріть по черзі кожну неприємність і складайте перед собою на купу — їхній час вийшов, настав час розплати! Головне, не морочитися, а робити як виходить, тут важливі ваші емоції: чим сильніше відчуваєте, тим дієвішим буде результат. Але повторюся — все це подумки, не потрібно нікого хапати й нікуди складати.

Дістали злидні — уявіть їх в образі хвостатої потвори, хапайте за хвіст і відправляйте на купу вашого невдоволення. Мучить хвороба — вирвіть з корінням цю зелену мерзотницю з вашого тіла і відправляйте на суд. Чим огидніше ви будете вимальовувати свої неприємності, тим потужніше будуть ваші емоції й тим сильніше ви захочете їх позбутися. Саме у тут і ховається мотивація, пробудження вас до дії.

Ображає начальник-тиран — ласкаво просимо на купу. От його ви вже зможете уявити у всій красі. Посадіть його на саму верхівку і причепіть за вухом квіточку, щоб виразніше було.

Не дає спокою банківський кровопивця — все просить та просить відсотки за кредит? Його місце поряд з шефом; як прикраса згодиться старе відро для сміття, при чому сміття з нього виймати не обов’язково.

Знову ж — абсолютно не важливо, як все це буде виглядати у вашій голові. Може і зовсім не бути ніякої купи.

У методі експрес-мотивації мають вагу тільки дві речі:

Перша: вам потрібно визначити причину (або причини) вашої депресії — вона завжди є. Відмовка “у мене осіння депресія” або “зараз повний місяць” — не проходять. Повірте, коли у вас все в порядку і в душі і в справах — ніяка осіння хандра настрою не зіпсує. І навпаки, якщо ви покривається пилом перед телевізором, то похмура погода має вирішальну силу — вона буде вас потихеньку добивати.

Знайдіть причину вашого похмурого настрою і витягніть її назовні!

Друга: ви повинні відчути огиду до своїх проблем і неприємностей.  Чим огиднішими ви уявите причини своєї депресії, тим сильнішим буде бажання з ними попрощатися. Тут дуже важливі почуття та емоції.

Приклад: ви гуляли по галявині й випадково вступили ногою в тимчасовий собачий туалет. І гарненько так вступили — ваш черевик вкрився до запаморочення неприємною субстанцією. Ваші дії? Звичайно ж, ви розірветеся навпіл, але знайдете можливість, як звільнити своє взуття від неприємностей. У хід може піти все, аж до дрібних купюр замість серветок.

Так чому ж багато з нас все життя сидять по вуха в лайні і навіть не намагаються з нього вибратися? Чому вони терплять злидні, ненависну роботу, приниження? Чому вони змирилися зі своїм жалюгідним існуванням?

Друзі, даний метод — це можливість позбутися від наболілого, очиститися від тяжкості та занепокоєння. Це перший крок до оздоровлення власної душі. Зберіть всю депресивну нечисть та відправте її на купу, туди їй і дорога. Якщо не зробити цього зараз — гади почнуть розмножуватися.

4) Тепер (якщо дозволяють сусіди) зробіть музику голосніше і подивіться на свій кулак. На даний момент це ваше знаряддя по знищенню негативу. Залишилося наповнити його силою. Стисніть пальці так, щоб побіліли кісточки та захрускотіли суглоби.

Нас все життя намагаються образити, принизити, зламати. Кожен слабак намагається показати свою силу. Кожен дурень прагне блиснути своїм нікчемним розумом. Кожна шавка вважає себе пітбулем…

Настав час дати їм усім гідну відсіч!

5) Забудьте на п’ять хвилин про три “З”: закони, заборони й забобони. Побудьте в цю мить вершителем долі — вам неодмінно сподобається. Відпустіть свій розум з гальм, розкрийте душу. Вдихніть глибше і розправте плечі. Продовжуйте уважно стежити за кулаком та наповнювати його силою. З кожним твердженням він буде ставати важчим і наповнюватися вогнем:

  • Зараз всі мої кривдники біля моїх ніг — нікчемно повзають на купі.
  • Тепер Я володар всесвіту.
  • Тепер Мене вже ніхто не зупинить.
  • Тепер Я керую часом.
  • Моє життя в моїх руках навіки.
  • Тепер Я і тільки Я вирішую свою долю.
  • Моїй силі й могутності немає рівних.

Ще сильніше стисніть кулак і здійміть його над головою. Тепер це вогненний болід, сила якого здатна знести все на своєму шляху. Це світло, що знищує темряву!

Замахніться якомога сильніше та запустіть свою зброю прямісінько в купу ваших негараздів. Вкладіть в цей рух всі свої сили та емоції. Відчуйте цей удар всім серцем, кожною клітиною душі. Вкладіть в нього всю свою ненависть до вашого минулого життя та вашої депресії:

А сто чортів тобі в печінку! А щоб швидкою Настею вас зносило! Та гори воно синім полум’ям! Та котися воно полем! Та скільки ж можна все це терпіти! Та проваліться ви всі крізь землю! Не хочу так більше жити! Все! Досить! …

Замість трьох крапок вкінці дайте волю емоціям і висловіть все, що ви думаєте про свої проблеми; в кожного є свій підбір міцних фраз, тож я не буду списувати пів сторінки ненормативною лексикою.

Все що вам потрібно фізично — це максимально розмахнутися, і потужно розсікти повітря своїм вогненним болідом. Результат — величезна купа ваших неприємностей перетвориться в жменьку попелу. Можете потім відкрити вікно — нехай вітер забере залишки вашої гіркоти та депресії, а навіє мотивації для нових звершень та гарного настрою.

Урок завершено. Дякую за увагу. Творча майстерня Leo Sergio дає гарантію на успіх!  Будуть питання — пишіть, з радістю на них відповім.

P.S.  Власний досвід.

Іноді бувало так, що життя реально зупинилося. Все… Кінець… Проблем набралося стільки, що сил вже не було навіть нервувати. Повне виснаження і спустошення. Нуль емоцій, просто ходив за вітром і все.

Але з часом, коли я чітко пропрацював даний експрес-метод мотивації, для подібних станів знайшлося рішення. Відкрию секрет — цю вправу можна проводити де завгодно, працює скрізь (приберіть тільки на відстань витягнутої руки дітей, вагітних жінок і людей похилого віку :))).

Ось в один з моментів повної знемоги, я брів вулицею і понуро перебирав в голові всі свої нескінченні проблеми. Потім в одну мить зірвався, заніс в небо кулак, та як розсік ним повітря, викрикуючи: “Да ї…. воно все конем!” Ну і ще пару відповідних фраз додав. (Добре, що не йшов ніхто поруч:))) Ви не уявляєте, скільки негативу вбиває одним махом цей простий рух.

Найголовніше — довести до пікового стану свої емоції: “Все! Я так більше не можу!”. Потім не менш емоційний замах кулаком і удар. В основному, досить просто розсікти на видиху повітря, але якщо є боксерська груша — кращого засобу для знищення депресії годі й шукати.

На все добре, друзі!

 

Поділитися:
Підписатися
Повідомляти про це
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x